Наші традиції

У навчальному закладі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

Свято "Перший дзвоник"

Відкриває радо двері
Інтернат чудовий наш.
Перше вересня на дворі,
Перший дзвоник, ось наш клас!

/Files/images/P1060414.JPG

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи вчителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається новий навчальний рік!

День працівників освіти

/Files/images/P1060997.JPG

Традиційний святковий концерт - подарунок вчителям, вихователям та всім працівникам навчального закладу, який готують учні

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Ми наступний Новий рік
Сьогодні зустрічаємо.
І дітей, і вчителів
Щиро ми вітаємо!

/Files/images/DSCN4436.JPG

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для школярів проводиться веселий бал-маскарад, під час якого діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

А на наступний день - настають зимові канікули.

Свято до Міжнародного жіночого дня 8-го Березня

Вам, люба вчителько моя,
І шана, і вітання.
Прийміть у Восьме березня
Найкращі привітання.

/Files/images/DSCN5259.JPG

Свято "Останній дзвоник"

Як приємно дітям
На святковій лінійці стояти.
Будем учнів 10-го класу
В самостійне життя проводжати.

/Files/images/P1050698.JPG

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються грамотами за успіхи у навчанні та активну участь у шкільному житті.