• Виховна робота

Корекційно-виховна робота в навчальному закладі – це система педагогічних засобів, спрямованих на внесення певних поправок, коректив у процес фізичного і психічного розвитку дітей з особливими освітніми проблемами.

Виховна система спрямована на створення належних умов для самореалізації дитини та розвиток її життєвих навичок і ціннісних орієнтацій.

Педагоги навчального закладу піклуються про максимальний розвиток кожної дитини. Тут діти оточені особливою турботою та увагою. У роботі серед дітей головним стало прагнення забезпечити максимально можливе виправлення дефекту, досягти якомога більшого розвитку їх здібностей, залучити їх до активної участі в суспільно корисній праці.

Метою виховання учнів є формування морально-духовної життєво-компитентної особистості, яка успішно реалізується в соціумі як громадянин, сім'янин, професіонал, про що зазначено в "Основних орієнтирах виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України".

Метою виховання учнів з особливими освітніми потребами, конкретизуючи стратегічну мету, є соціальний розвиток особистості, покликаний сприяти її входженню в соціум.

З метою формування в учнів ціннісного ставлення до суспільства і держави у навчальному закладі проводяться Уроки мужності: "Харків у роки Великої Вітчизняної війни","Я - українець", "Подвиг в ім'я України", відеолистівка до воїнів АТО "Посвята Героям","Небесна сотня" тощо.

Цікаво та змістовно проходять традиційні виховні заходи: свята «Перший дзвоник», «Святий Миколай до нас у гості завітав», «Останній дзвоник», Новорічний карнавал.

/Files/images/яа1.JPG

Свято «Наш гість - святий Миколай »

/Files/photogallery/8205/DSCN4444.JPG

Новорічний карнавал

/Files/images/P1050698.JPG

Свято «Перший дзвоник»

/Files/photogallery/8093/DSCN3086.JPG

Свято «Останній дзвоник»

У навчальному закладі працюють гуртки: вокальний,іграшки, сучасного танцю, народознавства «Джерело», «Культура рідного краю», «Художня вишивка»; спортивні секції з футболу та загальної фізичної підготовки; клуби за інтересами «За здоровий спосіб життя», «Юний правознавець», «Світлофор», "Світ етики". Заняття в гуртках, секціях, клубах сприяють розвитку творчих здібностей дітей. Вихованці - переможці Міжнародних, Всеукраїнських, обласних,міських конкурсів дитячої творчості у номінації декоративно-прикладне мистецтво.

/Files/photogallery/8178/DSCN3876.JPG

Міський фестиваль художньої самодіяльності "Натхнення"

/Files/images/SAM_0006.JPG

Шкільний конкурс "Новорічна ялинка - своїми руками"

/Files/images/P1070244.JPG

Відвідування Харківської обласної бібліотеки для дітей

/Files/images/P1070020.JPG

Туристичний зліт

У навчальному закладі здійснюється робота з пропаганди здорового способу життя, формування в учнів відповідального ставлення до свого здоров’я. Проводиться спільна робота з Харківським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді «Довіра» із залученням медичних працівників. Захоплюючими та повчальними були зустрічі на теми: засідання клубу друзів «Толерантне спілкування», ігротека «Права та обов'язки», лекція «ВІЛ/СНІД», бесіди «Профілактика наркоманії», «Репродуктивне здоров'я», «Протидія поширенню наркоманії». У закладі запроваджені тренінгові заняття щодо формування навичок здорового способу життя за програмою «Рівний-рівному», проекту «Школа - проти СНІДу».

Волонтерський театр

/Files/images/P1060570.JPG

/Files/images/P1060572.JPG

Спортивні змагання у ході тижня фізкультури та спорту

Позашкільне життя класних колективів цікаве та змістовне. Діти відвідують Харківський зоопарк, Харківський цирк, планетарій, художній та історичний музеї, театр музичної комедії, театр для дітей та юнацтва, Харківський національний академічний театр опери і балету імені М.Лисенка, Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості тощо.

З метою розвитку дитячо-юнацького туризму та краєзнавства, вивчення історії, традицій та звичаїв рідного краю для учнів організовуються навчально-тематичні екскурсії: «Історичне минуле міста Харкова», «Храми наших душ», «Меморіал Слави», «Висота Конєва». Учні закладу відвідали м. Київ, здійснили подорож по містах України "Дорога у життя".

/Files/images/P1050201.JPG

Покладання квітів до Меморіалу Слави

У навчальному закладі створено дитячу організацію «Країна мрій», до складу якої входять дитячі організації «Краплинка»-1-4 класи і «Джерело»-5-10 класи. Мета діяльності дитячих організацій: самореалізація дитини, розвиток її здібностей, життєвих навичок і ціннісних орієнтацій, залучення до активної участі в житті учнівського колективу.

Учні навчального закладу беруть участь у волонтерському русі, а саме: виступають з виставами перед ветеранами війни та праці, вихованцями Харківського обласного центріу соціально-психологічної реабілітації дітей "Гармонія", відвідують поранених у зоні АТО воїнів у Військово-медичному центрі, беруть участь у природоохоронних акціях "За чисте довкілля", "Годівничка", "Друге життя старим речам", "Замість ялинки - зимовий букет" тощо. У рамках реалізації проекту "Моральний вчинок" волонтери надають допомогу в догляді за тваринами Харківському міському центру гуманного поводження з тваринами та Харківському зоопарку.

/Files/images/P1070217.JPG

/Files/images/P1070223.JPG

Презентація загонів дитячої організації "Країна мрій"

Кiлькiсть переглядiв: 1974