Зустріч з представниками кінологічного центру та кримінальної міліції

2012-09-21

/Files/images/IMG_0163.JPG

21 вересня 2012 року у навчальному закладі відбулася зустріч з працівникам Управління МВС України на ПЗ: начальником ВКМСД УМВС України на ПЗ підполковником міліції Колесником О.І., старшим оперуповноваженим ВКМСД ЛВ відділу на станції Харків-Пасажирський капітаном міліції Шестюком І.Д., оперуповноваженим ВКМСД ЛД на станції Харків-Пасажирській капітаном міліції Перевертайлом Р.С., начальником кінологічного центру при управлінні на ПЗ майором міліції Колповським О.О.

Представники кінологічного центру та працівники міліції провели цікаву та змістовну роботу з учнями щодо виховання правомірної поведінки в місцях суспільного користування, профілактики шкідливих звичок та правопорушень у рамках тематичного місячника «Увага!Діти на дорозі!» та операції «Пасажир». Дітям та педагогам закладу дуже сподобався показовий виступ працівників кінологічного центру зі службовими собаками.

Для учнів 7-10 класів організовано перегляд фільму за правовою тематикою.