Спортивна розвага "Ми будемо здоровими!"

2015-03-18

/Files/images/#19.jpg

18.03.2015 року у дошкільному підрозділі навчального закладу проведено спортивну розвагу «Ми будемо здоровими!» для вихованців 1-3 груп.
Прогулянка для дітей у ліс розпочалася «на поїзді» під веселу пісню. По дорозі малятам траплялися цікаві зупинки, де вони виконували різноманітні завдання (поплескати в долоні, потупотіти ногами, пострибати, потанцювати, покричати).
На лісовій галявині хлопчики та дівчатка вчилися переходити через болото, перестрибували через широкий та вузький струмочок, відпочивали біля озера та кидали шишки в озеро. По дорозі зустріли ведмедя та грали з ним у гру «У ведмедя у бору». Дійшовши до веселої галявин, діти зіграли у гру «Карусель».
Ця розвага підняла настрій усім малятам, вони проявили активність, самостійність та ініціативу в діях.