Спортивна розвага "До ведмедика у гості"

2015-01-19

/Files/images/яроз.jpg

19.01.2015 року в дошкільному підрозділі навчального закладу для дітей 1-3-ї груп проведено спортивну розвагу «До Ведмедика в гості».
У ході розваги за допомогою рухливих ігор та ігрових вправ діти закріпляли основні види рухів: біг в розсипну, стрибки на двох ногах на місці і з просуванням, ходьба і біг «змійкою» між предметами, повзання під перешкодою, побудова в колону і коло.
За допомогою гри «Лисиця і зайці» вихованці вчилися виконувати стрибки та інші дії відповідно до тексту гри, привчалися уважно слухати педагога, вчилися орієнтуватися в просторі, знаходити своє місце. У грі «Збери шишки» діти розвивали спритність, за допомогою рухливої гри «У Ведмедя у бору» розвивали швидкість реакції на словесний сигнал, увагу, тренувалися швидко бігати.

Наприкінці розваги у дітей був бадьорий та веселий настрій.