• 2013 рік - Рік дитячої творчості

Указ Президента України "Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості"

План всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2013 рік

План заходів комунального закладу "Спеціальний навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенів № 2" до Року дитячої творчості в Україні

Підсумки проведення Року дитячої творчості

Наказ про підсумки Року дитячої творчості

Відкриття майстерні Діда Мороза та виставка новорічних композицій
Конкурс малюнків "Права дитини" /Files/images/3333.jpg
Листи до Святого Миколая /Files/photogallery/8182/DSCN3912.JPG
Участь учнів у міському фестивалі художньої самодіяльності
Конкурс на виготовлення книжки-саморобки "Скарби рідного краю" до Всеукраїнського дня бібліотек.
26.04.2013 року учнівський та педагогічний колектив навчального закладу взяв участь у обласному святі художньої творчості "Весняні усмішки"
26.04.2013 року учні навчального закладу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків "Національний банк майбутнього"
25.04.2013 року учні навчального закладу взяли участь у конкурсі дитячих малюнків "Мій дільничий інспектор"
17.04.2013 учні навчального закладу взяли участь у шкільному конкурсі "Великодня писанка
16.04.2013 року учні навчального закладу взяли участь у шкільному конкурсі "SOS вернісаж", кращі роботи направлені до участі в Обласній виставці-акції "SOS вернісаж" до Дня землі
Шульженко Ніна, Новосвітня Дар'я, Сопіна Тетяна, Босаченко Ганна, Лисова Тетяна взяли участь у VІ Міжнародній виставці-фестивалі "Обдаровані діти України"
З 18.03. по 22.03.2013 року у навчальному закладі проведено конкурс "Книга здоров'я - руками дітей"
21.03.2013 року учні 5-10-х класів, з числа дітей пільгових категорій, взяли участь у районному конкурсі "Повір у себе, і в тебе повірять інші", організованому спільно з центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Жовтневого району.
Спільно з Обласним центром волонтерів та учнями закладу організовано та проведено перегляд вистави "Вечори на Хуторі поблизу Диканьки" для ветеранів Великої Вітчизняної війни у санаторії "РОЩА". /Files/images/IMG_2994.JPG
«Все зроблю для тебе, моя рідна». Підготовка учнів 10-х класів до 8 Березня
Учні 9-А класу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі "Моральний вчинок" з проектом "Стежини моєї душі: моральний вчинок".