Близнюк Олександр, Галанцев Павло, Колосовський Олексій, Попков Іван, Сущов Миколай, Чайка Дмитро нагороджені грамотою за ІІ місце у номінації "Відеоробота" у конкурсі "Assistant очима дітей"

Голубенко Лада, учениця 4-А класу, нагороджена дипломом за І місце у номінації "Вокал" фестивалю "Путь к звездам"

Учнівський та педагогічний колектив навчального закладу нагороджено грамотою за ІІ місце у обласній виставці юних природоохоронців "Зимовий вернісаж - 2015"

Стеценко Ігор, учень 8-А класу, нагороджений грамотою за ІІ місце у обласній виставці юних природоохоронців "Зимовий вернісаж - 2015"

Галанцева Тетяна, учениця 9-А класу, нагороджена грамотою за ІІ місце у обласній виставці юних природоохоронців "Зимовий вернісаж - 2015"

КЗ "СНВК № 2" нагороджено дипломом за участь у Всеукраїнському конкурсі "Ялинкова прикраса".

Самітін Денис нагороджений дипломом учасника конкурсу "Краща шкільна ілюстрована стінна газета "Життя без електротравматизму"

Пошукова група учнів навчального закладу (керівник гуртка "Джерело" Бєлих Н.Л.) стала переможцем обласного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції "Птах року - 2014" у номінації "Краща поробка" (2014 рік).

Гурток сучасного танцю (художній керівник Грищенко Є.О.), хоровий колектив (художній керівник Куксін В.М.) стали лауреатами міського фестивалю художньої самодіяльності "Натхнення" (2014 рік).