Досягнення учнів (вихованців) 2011/2012 навчальний рік

Босаченко Ганна, Шульженко Ніна, Стадник Юлія - 8-А клас, Огородцева Анастасія - 9-А клас, Тарасюк Ганна - 10-А клас - лауреати V Всекраїнвської виставки-фестивалю "Обдаровані діти України".
Учень 9-Б класу Третяк Олександр став переможцем четвертого Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Діти за чисту енергію» та отримав приз глядацьких симпатій у номінації «Друге життя речей» за роботу «Панно Євро – 2012».
Нагороду вручив голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Микола Пашкевич.А також робота учня була відзначена радником з економічних питань Посольства США в Україні Шевер Волмер.
Учні 2-10 класів взяли участь у районному конкурсі декоративно-прикладного мистецтва «Подарунки осені». Переможці конкурсу – Акулов Кирило (І місце), Кіяшко Максим (І місце), Земров Ярослав (ІІ місце), Деркач Андрій (ІІІ місце), Ухачов Владислав (ІІІ місце) отримали дипломи та подарунки.
Учні закладу взяли участь у І міській спартакіаді для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Спорт рівних можливостей» з нагоди Міжнародного дня інвалідів у приміщенні Спортивного комплексу ХТЗ (пр. Московський 244/1) за підтримки Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, управління у справах сім’ї та молоді Харківської міської ради, Харківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра».
З 31 травня по 2 червня в художній галереї "Маестро" організована виставка дитячих робіт "Дивосвіт дитячих рук".
У Міжнародній виставці робіт дітей та молоді з обмеженими можливостями здоров'я, яку проводила Фундація "Розправ крила" у рамках проекту "Мистецтво інтегрує", вихованці посіли: І місце - Лисова Тетяна, ІІ місце - Тарасюк Ганна, Деркач Андрій, ІІІ місце - Шульженко Ніна (м.Люблин, 2011).
Учні Шульженко Ніна, Новосвітня Дар'я, Стадник Юлія, Огородцева Анастасія, Василюк Олександра, Тарасюк Ганна, Ткаченко Наталія, Колодій Інна - дипломанти ІV Всеукраїнської виставки-фестивалю "Обдаровані діти України" у номінації "декоративно-прикладна творчість" (м.Київ, 2011).
Учениця 10 класу Сльота Валентина в 2010 році в складі збірної України у міжнародному таборі в Польщі зайняла 1 місце з легкої атлетики в естафеті за програмою «Спеціальна олімпіада», на чемпіонаті України за програмою Інваспорту в місті Одесі - 1 місце в плаванні на 50 м.
Найвищих досягнень досягли вихованці школи Черкасов Іван- неодноразовий призер Спеціальної Олімпіади України з настільного тенісу ( 2005), Зоркіна Карина - з легкої атлетики (2006), Погорєлов Денис – п’ятиразовий чемпіон Спеціальної Олімпіади України та призер Параолімпійських ігор (м. Афіни,2004).
міського фестивалю «Натхнення» у номінації "виконавська майстерність" (Задніпровський Дмитро, учень 8-б класу), 2010 р.
фестивалю для дітей та молоді з обмеженими можливостями «Повір у себе і в тебе повірять інші» в номінації "декоративно-прикладне мистецтво", 2010 р.;
семи фестивалів творчості молоді з обмеженими можливостями «Маленький Парнас» у номінації "виконавська майстерність" та "декоративно-прикладне мистецтво" з 2003 р. по 2010 р.;
виставки-ярмарку в благодійному фонді «Дипломат» м.Києва у номінації "декоративно-вжиткове мистецтво",2009 р.;
виставки-ярмарку творчості молоді з обмеженими можливостями «Незламні духом» у Художній галереї м.Києва, 2009 р.;
виставки дитячих робіт «Світ на долонях» у Харківській державній науковій бібліотеці ім.В.Г.Короленка, 2009 р.;
VІІІ Міжнародного фестивалю дітей і молоді «Квітка надії» у м.Карлові Вари, Чехія, 2009 р.;
VІІІ і ІХ фестивалів-конкурсів традиційної народної культури «Кроковеє коло»,2007 р.,2008 р.;
Всеукраїнської виставки-конкурсу соціального проекту «Велике серце маленького життя» у музеї народної творчості, м.Київ,2006 р.;
УІ обласної виставки-конкурсу декоративно-прикладного мистецтва і художніх промислів «Барви Слобожанщини» у номінації «нетрадиційна вишивка», 2005 р.;
виставки дитячої творчості Всеукраїнської акції «Україна-дітям» у м.Києві , 2003 р.;
Учні взяли участь у районному конкурсі "Повір у себе, і в тебе повірять інші".