Учні 6-А, 6-Б класів - переможці Всеукраїнського конкурсу "Молодь тестує якість" (ІІ місце).
Учнівський та педагогічний колектив навчального закладу взяв участь у обласному святі художньої творчості "Весняні усмішки". Дипломами учасника обласного свята художньої творчості "Весняні усмішки" нагороджені:- дитячий колектив "Веселі дзвіночки", керівник Куксін В.М.- танцювальний колектив "Капітошки", керівник Полозова І.О.
Щедрін Є., Голубенко С. нагороджені грамотами Управління національного банку України в Харківській області за активну участь та перемогу у ІІ турі Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків "Національний банк майбутнього" серед дітей загальноосвітніх навчальних закладів Харківщини віком від 9 до 15 років.
Колектив учнів 3-А класу нагороджений грамотою Жовтневого РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області за активну участь у проведенні на території Харківської області ІІ етапу конкурсу дитячого малюнку «Мій дільничий інспектор» та одержану перемогу з роботою «Степан Степанов був грозою для хуліганов».
Третяк О. нагороджений дипломом Харківської обласної ради Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді «Довіра» за перемогу у міському творчому конкурсі «Весняні таланти» (І місце)
Земляна А., Лобойко К., нагороджені грамотами за участь у районному балі для дітей з особливими потребами, який був організований громадською організацією «ЛАВА», центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Жовтневого району, комітетом у справах сім'ї, молоді та спорту по Жовтневому району.
Бєлімов С., Манченко М., Криворутченко В. є учасниками обласних природоохоронних заходів 2013 року та отримали свідоцтва юного природоохоронця Харківської обласної організації Українського товариства охорони природи, Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості.
Галанцева Т. нагороджена дипломом ХЦРМІ «Право вибору» Харківського обласного відділення Українського фонду культури за участь у конкурсі-огляді творчості дітей та молоді з обмеженими можливостями здоров'я в номінації «Вокал».
Бєлімов С., Божинська І., Заморій Р., Зубик В., Мартиненко В., Сопін М., нагороджені грамотами за участь у районному конкурсі «Повір у себе, і в тебе повірять інші», який організований центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Жовтневого району.
Переможцями конкурсу стали: Третяк О. (І місце), Деркач А. (ІІ місце), Рукамінова А. (ІІІ місце), Дениско Д., Якименко С.
Зубко Анастасія, Тищенко Андрій - 10-Б клас, Мартиненко Віталій - 7-А клас - переможці районного конкурсу декоративно-прикладного мистецтва для дітей з функціональними обмеженнями здоров'я "Подарунки осені" (І місце), Деркач Андрій - 10-А клас, Божинська Ірина - 7-А клас (ІІ місце), Босаченко Антон-7-А клас, Голубенко Жанна (ІІІ місце). Заморій Роман - 4-А клас, Чайка Дмитро, Галанцев Павло, Близнюк Олександр - 6-А клас лауреати конкурсу.