У навчальному закладі працюють гуртки:

- "Культура рідного краю"

- "Джерело"

- Вокальний гурток

- Гурток іграшки

- Гурток сучасного танцю

Графік роботи гуртків

Гурток сучасного танцю

Керівник гуртка Грищенко Є.О.

Під час занять гуртківці вивчають основи сучасного танцювального мистецтва, отримують необхідні знання, навички, розвивають танцювальні і музичні здібності. Учні беруть участь в обласних, районних фестивалях дитячої творчості, шкільних святах.

Галереї "Гурток сучасного танцю"

Вокальний гурток

Керівник гуртка Куксін В.М.

Галереї "Вокальний гурток"

Основним змістом занять гуртка є вивчення музичних творів, участь у святах та концертах. Заняття сприяють розвитку музичного слуху дітей, відчуття ритму, музичної пам’яті, вихованню інтересу до музики та співів. Керівник гуртка знайомить дітей з історією розвитку української народної пісні, а також із сучасним українським музичним мистецтвом

Гурток "Культура рідного краю"

Керівник гуртка Бєлих Н.Л.

Галереї "Гурток "Культура рідного краю""

На заняттях гуртка учні знайомляться з елементами історичного, літературного, художнього краєзнавства,театрального мистецтва Харківщини. Діти відвідують музеї, виставки, бібліотеки. Проводяться тематичні екскурсії до історичних пам’яток міста Харкова, під час яких гуртківці знайомляться з далеким минулим нашого міста. Учні здійснюють заочні подорожі до історичних місць Слобожанщини.

Гурток народознавства "Джерело"

Керівник гуртка Бєлих Н.Л.

На заняттях гуртка діти знайомляться з дивосвітом природи рідного краю, долучаються до джерел народної творчості, знайомляться з традиціями, звичаями та обрядами українського народу. Гуртківці отримують знання про свій родовід, про скарби українського народу (рідне слово, дитячі обрядові пісні, народні казки та ігри, дитячі іграшки). Школярі вивчають календарно-обрядові свята, беруть участь у відтворенні народних звичаїв.

Гурток з футболу

Керівник гуртка - Савченко А.Ю.

Основною метою гуртка є навчання основам техніки і тактики футболу, сприяння розвитку швидкості, спритності, гнучкості, зміцнення здоров’я школярів та виховання командної дисципліни. Учні беруть участь у шкільних та обласних спортивних змаганнях серед шкіл-інтернатів.

Галереї "Гурток з футболу"

Гурток іграшки

Керівник гуртка - Канзюба О.М.

Галереї "Гурток іграшки"

Під час гурткової роботи учні знайомляться з основами дизайну, поглиблюють знання з конструювання та моделювання, розвивається творчий потенціал, естетичний і художній смаки, формується уява про декоративно-вжиткове мистецтво, підвищується рівень художньо-естетичного сприйняття, збагачується емоційна сфера, прищеплюються та удосконалюються такі якості як працьовитість, увага, акуратність, почуття міри, спостережливість, уява.
Мета - не просто навчити гуртківців виготовляти картинки, панно та декоративні вироби і сувеніри, а й показати дітям їх творчі можливості, стимулювати їх до власної творчої діяльності, до самовираження та самовдосконалення.

Велика увага приділяється формуванню практичних умінь та навичок. Ці прекрасні витвори можуть прикрасити ваш будинок, клас, послужити елементом декору.