Святкування Міжнародного жіночого дня у дошкільному підрозділі

06.03.2015 року у дошкільному підрозділі відбулося святкування приходу весни та Міжнародного жіночого свята 8-го Березня. Діти першої та другої дошкільних груп привітали своїх найрідніших матусь, бабусь, сестричок із цим святом. Діти розповідали вірші, співали пісні, грали у веселі ігри. Наприкінці свята малюки подарували мамам та рідним святкові листівки. Відчувалося тепло і радість на серці дітей та дорослих.

Свято 8-го Березня у дошкільному підрозділі

05.03.2015 року у дошкільному підрозділі проведено свято 8-го Березня. Малюки дошкільної групи №3 привітали своїх мам, бабусь та рідних віршиками, піснями та веселими таночками. Уже традиційно, по завершенні свята, жінки отримали від своїх дітей власноруч виготовлені вітальні листівки.

Виїзне засідання "Харівської обласної психолого-медико-педагогічної консультації"

26.02.2015 року у навчальному закладі відбулось виїзне засідання "Харівської обласної психолого-медико-педагогічної консультації" Харківської обласної ради. Спеціалісти консультації надали рекомендації батькам щодо подальшого навчання вихованців дошкільного підрозділу та учнів школи.

Тренінг для батьків за методикою М.М. Єфименка

25.02.2015 року у дошкільному підрозділі вихователем групи №3 Соболь В.С. проведено для батьків тренінг - горизонтальний пластичний балет "Зимова казка" за методикою М.М.Єфименка. На тренінгу педагогом був створений гарний емоційний настрій, батьки відчули себе частинкою колективу та залюбки виконували фізичні вправи. Відчувши на собі фізичне навантаження та емоційний комфорт, залишилися дуже задоволені, виявили бажання надалі спільно з вихователем працювати з дітьми.

Консультація для педагогів «Організація трудової діяльності вихованців»

27.01.2015 року у дошкільному підрозділі навчального закладу проведено консультацію для педагогів «Організація трудової діяльності вихованців». Під час консультації педагоги розглянули питання організації трудової діяльності в умовах дошкільного закладу, форми та методику проведення, поділилися власним педагогічним досвідом один з одним.

Розвага "Зимова казка на подвір'ї"

21.01.2015 року у дошкільному підрозділі навчального закладу відбулася розвага "Зимова казка на подвр'ї". Музичний керівник - Проскуріна О.А., за участю вихователів груп, підготували для малят веселий захід. Діти у яскравих костюмах із захватом приймали участь у різних іграх та естафетах, з задоволенням співали пісні, росповідали віршики та виконували різні танки.

Спортивна розвага "До Bедмедика у гості"

19.01.2015 року в дошкільному підрозділі навчального закладу для дітей 1-3-ї груп проведено спортивну розвагу «До Ведмедика в гості».
В ході розваги за допомогою рухливих ігор та ігрових вправ діти закріпляли основні види рухів: біг в розсипну, стрибки на двох ногах на місці і з просуванням, ходьба і біг «змійкою» між предметами, повзання під перешкодою, побудова в колону і коло.
За допомогою гри «Лисиця і зайці» вихованці вчилися виконувати стрибки та інші дії відповідно до тексту гри, привчалися уважно слухати вчителя, вчилися орієнтуватися в просторі, знаходити своє місце. У грі «Збери шишки» діти розвивали спритність, за допомогою рухливої гри «У Ведмедя у бору» розвивали швидкість реакції на словесний сигнал, розвивали увагу, тренувалися швидко бігати.

Наприкінці розваги у дітей був бадьорий та веселий настрій.

Розвага "Щедрик, щедрівочка, прилетіла ластівочка"

15.01.2015 року у дошкільному підрозділі проведено розвагу "Щедрик, щедрівочка, прилетіла ласиівочка". Малят всіх дошільних груп прийшли привітати волонтери, учні 7-9 класів під керівництвом Дуюн О. А. Учні середньої та старшої школи привітали малюків з Новорічними святами та побажати щастя та успіху в новому році. Дітям дуже сподобовся захід, було цікаво та весело.

Акція "Діти - дітям"

14.01.2015 року у дошкільному підрозділі навчального закладу відбулася акція "Діти- дітям". Волонтерська команда учнів 7-9-х класів урочисто привітала дошкільнят з Новорічними святами. Діти висловлювали побажання миру, добробуту, злагоди, здоров'я, співали колядки та щедрівки.

Виставка аплікацій "Різдвяна казка"

13.01.2015 року у дошкільному підрозділінавчального закладу відбулася виставка аплікацій на тему "Різдвяна казка". Вихованці дошкільних груп разом із вихователями підготували роботи, які своїм змістом повністю передають святковий настрій. Під час виставки діти з цікавістю роздивлялися свої роботи та роботи друзів, ділилися враженнями.

Новорічне свято у дошкільному підрозділі

23.12.2014 року у всіх групах дошкільного підрозділу відбулося Новорічне свято. До дітей завітали Снігуронька с Дідом Морозом та подружкою своєю Зірочкою. Діти з радістю приймали участь в іграх, танцювали, співали та водили святкові хороводи. Малята з захватом спілкувалися з Дідом, росповідали йому вірші. на прикінці свята Дід Мороз привітав кожного з дітей солодким подаруночком.

Святкова розвага "Миколай іде, подарунки нам несе!"

18.12.2014 року у дошкільному підрозділі проведено святкову розвагу "Миколай іде, подарунки нам несе!". Учні школи разом із педагогами порадували дошкільнят казковим дійством, де головним героєм, був звичайно ж, Святий Миколай. На свято, прийшли привітати малюків і студенти з Національної юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Діти із захопленням співали пісні, росповідали віршики, танцювали з казковими героями. Від гостей та Св.Микалая діти отримали довгоочікуванні подарунки. Безумовно солодощі та іграшки, стали приємним моментом свята, але головне - це увага з боку небайдужих людей. Цей день у дошільному підрозділі наповнився веселим сміхом дітей та посмішками дорослих.

Майстер-клас для батьків "LEGO-конструтор - універсальна іграшка для всебічного розвитку дітей дошкільного віку"

12.12.2014 року вчитель-дефектолог дошкільного підрозділу Нежуріна Олена Анатоліївна, провела майстер-клас для батьків "LEGO-конструтор - універсальна іграшка для всебічного розвитку дітей дошкільного віку". Педагог розповіла батькам про вплив іграшки на розвиток дитини, ознайомила з новими дидактичними LEGO-іграми. Під час практичної частини, дорослі самі із інтересом грали з LEGO-конструктором, та отримали купу корисної інформації та позитивних ємоцій.

Театр рукавичок за казкою "Котик і Півник"

10.12.2014 року у дошкільному підрозділі відбувся показ театру рукавичок за казкою "Котик і Півник". Зустріч дітей з героями казок не лишає їх байдужими. Бажання допомогти герою, який потрапив у біду, зорієнтуватися в казковій ситуації - все це стимулює розумову діяльність дітей, розвиває інтерес, спостережливість, уяву, здатність до співпереживання, емоційну та образну пам'ять, почуття гумору, формує вміння бачити у звичайному незвичайне.

Театралізована вистава казки «Ріпка» з елементами LEGO- конструктора

05.12.2014 року педагоги дошкільного підрозділу порадували вихованців театралізованою виставою української народної казки "Ріпка" з елементами LEGO-конструктора. Маленькі глядачі із інтересом спостерігали за ляльковим дійством. Діти засвоїли важливість взаємодопомоги між людьми.

Консультація для педагогів

02.12.2014 року у дошкільному підрозділі навчального закладу відбулася консультація для педагогів за темою: «Організація прогулянок з дітьми дошкільного віку». У ході заходу педагоги розглянули види діяльності, які організовуються на прогулянці, поділилися власними наробками, ідеями та склали перспективний план проведення рухливих ігор на прогулянках у зимовий період.

Засідання круглого столу за темою:"Використання елементів LEGO - конструювання в освітньо-виховному процесі"

28.11.2014 року у дошкільному підрозділі навчального закладу відбулося засідання круглого столу для педагогів за темою "Використання елементів LEGO - конструювання в освітньо-виховному процесі". Під час засідання педагоги дошкільного підрозділу разом із педагогами початкової школи розглянули різноманітні ігри із застосуванням LEGO-цеглинок та поділилися власним педагогічним досвідом.

Семінар за темою:"Здоров'я та фізичний розвиток дитини дошкітного віку"

24.11.2014 року у дошкільному підрозділі відбувся семінар за темою:"Здоров'я та фізичний розвиток дитини дошкільного віку". Педагогами дошкільного підрозділу були розглянуті нормативні документи щодо організації фізично-оздоровчої роботи в умовах дошкільного підрозділу закладу, форми організації фізичного виховання дітей, їх структура та методика проведення. Наприкінці семінару було організовано практичну частину, де педагоги змогли поділитися власним педагогічним досвідом із колегами.

Свято "В гостях у Червоної Шапочки"

17.11.2014 року у дошкільному підрозділі відбулося спортивне свято "В гостях у Червоної Шапочки". До дітей "завітали" казкові герої, які порадували дітлахів веселими конкурсами та змаганнями. Всі діти були задіяні, весело та вправно виконували всі вправи, розділившись на команди "допомагали" Червоній Шапочці. Діти в ігровій формі вдосконали свої рухові навички та отримали безліч позитивних емоцій.

Фізкультурне свято «Спорт – здоров’я, спорт це сила, що дає всім дітям крила!»

15.10.2014 року у дошкільному підрозділі проведено фізкультурне свято «Спорт – здоров’я, спорт це сила, що дає всім дітям крила!» Діти із задоволення грали в рухливі ігри, змагалися між собою в різних єстафетах. Цей захід подарував дітям не тільки інтерес до фізичної культури, але і зміцнив їх здоров’я!

Бесіда з безпеки життєдіяльності дошкільнят

14.10.2014 року у дошкільному підрозділі вихователь першої групи, Світлична Т.І. провела бесіду з безпеки життєдіяльності дошкільників на тему: «Як слід поводитися під час виникнення пожежі». Під час бесіди діти розглянули ілюстрації, переглянули мультфільм «Кошкін дім». Діти вивчили телефон пожежної охорони, набули знань про небезпеку ігор з вогнем.

Батьківські збори у дошкільному підрозділі

10.10.2014 року в усіх групах дошкільного підрозділу пройшли групові батьківські збори. Перед батьками вихованців виступили вихователі та практичний психолог з питання: «Спільна робота педагогів та сім’ї, щодо соціальної адаптації дітей з особливими потребами до умов навчання та виховання в дошкільному підрозділі навчального закладу». Наприкінці зборів виступила медична сестра з доповіддю «Розвиток дитини та її здоров’я». Батькам була надана можливість вільно поспілкуватися з працівниками дошкільного підрозділу.

Виставка "Дарунки осені"

З 07.10. 2014 року у Дошкільному підрозділі розпочалась виставка дитячої творчості «Дарунки осені». Вихованці та їх батьки виявили неабияку фантазію та кмітливість готуючи поробки із природнього матеріалу. Діти із задоволенням розглядали поробки один одного, ділилися враженням. Хочеться сказати велике спасибі батькам, які проявили творчисть та прийняли участь у цьому заході.

Захід "Зустрічі на екологічній стежині"

03.10.2014 року у дошкільному підрозділі вихователями третьої групи, проведено захід «Зустрічі на екологічній стежині». Під час заходу віхователі розширили знання дітей про рослини, їхній зовнішній вигляд, місце зростання , корисні властивості та використання, вчили дітей розпізнавати лікарські рослини, звернули увагу дітей на форму рослини, їхній розмір, колір, смак, виховували у дітей любов і бережне ставлення до природи, екологічну культуру. Залучили малечу до традицій українського народу, ознайомили зі змінами, що відбуваються з рослинами навчили установлювати елементарні зв’язки у природі.

Свято до Дня Дошкільника

25.09.2014 року вихованці дошкільного підрозділу відвідали свято до Дня дошкілля у Харківському обласному палаці дитячої та юнацької творчості. На дітей чекала справжня казка, вони зустріли яскраві казкові персонажі, які грали з ними в ігри, співали пісеньки. Для дітей була представлена лялькова вистава, а на прикінці малюків пригостили слодкими подарунками. Діти були у захваті від побаченого, їм подарували справжне свято.

Спортивні розваги "Спорт єднає усіх"

23.09.2014 року у дошкільному підрозділі проведенно спортивну розвагу «Спорт єднає усіх». У святі взяли участь усі вихованці. Малята вправно віконували загально-розвиваючі вправи та завзято змагались за місце самої спортивної команди. Діти взяли участь у різних естафетах та рухливих іграх, особливо їм сподабалась гра «Кіт та миші». Під час заходу малята отримали не тільки купу позитивних ємоцій, а і зміцнили свое здоровя.

Свято "День знань - маленьких запитань"

22.09.2014 року у дошкільному підрозділі навчального закладу відбулося свято "День знань - маленьких запитань". До малят, в дитячий садок завітали казкові герої, які принесли із собою безліч загадок, ребусів та цікавих завдань. Діти з інтересом та задоволенням брали участь в іграх, вправах. росповідали віршики, шуткували, а наприкінці свята всі разом заспівали веселу пісеньку.

Вистава настільного театру казки "Колосок"

18.09.2014 року у групі № 2 дошкільного підрозділу відбулася вистава настільного театру по мотивам української народної казки «Колосок». Діти з великим інтересом та захопленням слухали та дивилися казку. Наприкінці вистави вихованці взяли учать у казковій вікторині та висловили своє ставлення до півника і мишенят. Дітям дуже сподобалась «зустріч» з героями улюбленої казки.

Захід "Спогади про літо"

16.09.2014 року у дошкільному підрозділі відбулося заняття з малювання на піску "Спогади про літо". Пісок — неймовірно приємний і загадковий матеріал. Він заворожує своєю здатністю приймати будь які форми та приємний на дотик. У сонячний, але вже прохолодний день, дітям було запропоновано згадати тепле літнє сонечко, яскраві квіти, синє море. Малята із задоволенням зобразили все це на піску.

День бантика у дошкільному підрозділі

16 вересня 2014 року в дошкільному підрозділі навчального закладу відбулося традиційне День бантика. Упродовж дня з дітьми проводились цікаві бесіди ("Моя подруга лялька", " Історія бантика"), сюжетно-рольові ігри ( "Хто швидше завяже бант?", "Плетемо коси", "Перукарня"). Цей день особливо запам'ятався красивими дівчатками з різноманітними бантами.

Консультація за темою: "Організація різних видів діяльності дошкільників"

09.09. 2014 року у дошкільному підрозділі навчального закладу головою методичного об’єднання педагогів дошкільного підрозділу - Нежуріною О.А. проведено фахову консультацію для педагогів, за темою: "Організація різних видів діяльності дошкільників", на якій були присутні вихователі, дефектологи та логопед дошкільного підрозділу. Дошкільник є суб'єктом пізнавальної, предметно-практичної та комунікативної діяльностей, завдяки чому задовольняє свої потреби у фізичному, психічному та соціальному зростанні. Особливу увагу приділяли грі, як провідному виду діяльності, іі організації в умовах дошкільного підрозділу.
Кiлькiсть переглядiв: 325