/Files/images/Lego.jpg
З 2013/2014 навчального року навчальний заклад став учасником проекту «Сприяння освіті» в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та благодійного фонду LEGO Foundation (Данія) (наказ Міністерства освіти і науки України від 06.08.2013 № 1107 «Про організацію заходів щодо впровадження програми «Навчання через дію» у 2013/2014 навчальному році»). У навчальному закладі працює творча група педагогів з питань упровадження програми «Навчання через дію» у навчально-виховний процес. Творчою групою організовано проведення методичних заходів: круглого столу «Використання елементів LEGO-конструювання в освітньому процесі дошкільного підрозділу та початкової школи», педагогічної вітальні «Організація роботи дітей LEGO-конструктором.
/Files/images/ДЕТСКИЙ САААд.JPG /Files/images/Детский с.jpg
Обмін досвідом, колективних форм перегляду занять, зокрема, інтегрованого заняття з логіко-математичного розвитку з елементами LEGO-конструювання «Кількість та перелік. Цифра три» (вчитель-дефектолог Нежуріна О.А.), інтегрованого заняття з розвитку мовлення та LEGO-конструювання «Вітаміни на грядці» (вчитель-логопед Хлистова Г.О.), заняття з образотворчої діяльності (малювання) з елементами LEGO-конструювання «Смачні фрукти» (вихователь групи № 2 Бєлєвцова Л.А.). Учителем-дефектологом Нежуріною О.А. розроблено схеми послідовності конструювання згідно з лексичними темами та ігрові вправи. Педагоги мають власні розробки занять, зокрема, інтегроване заняття з логіко-математичного розвитку та LEGO-конструювання «Магазин іграшок. Пірамідка», інтегроване заняття з мовленнєвого розвитку та LEGO-конструювання «Україна – моя Батьківщина» (вчитель-дефектолог Нежуріна О.А),
/Files/images/ДЕСКИЙ С.JPG /Files/images/ДЕТСКИЙ САДД.JPG
інтегроване логопедичне заняття з елементами LEGO-конструювання «Дитячий майданчик. Гірка», інтегроване логопедичне заняття з елементами LEGO-конструювання «Ми - маленькі українці» (вчитель-логопед Хлистова Г.О.).
/Files/images/DSCN1847.JPG /Files/images/DSCN1857.JPG
Роботи вихованців були представлені на виставках дитячих робіт з LEGO-конструювання "Казкові звірята", "Новорічне LEGO-свято", "8 Березня", "Світлий день-Великдень".
/Files/images/DSCN4958.jpg /Files/images/НОВВ.jpg /Files/images/DSCN6241.JPG /Files/images/DSCN6465.JPG
З використанням LEGO-конструювання вихователі разом з дітьми підготували вистави "Про Півника, Курочку та хитру Лисичку", "Ріпка", "Троє поросят".
/Files/images/DSCN4853.JPG /Files/images/АА.jpg
/Files/images/IMG_0109.jpg
Учитель-дефектолог Нежуріна О.А., вчитель-логопед Хлистова Г.О., вихователі Бєлєвцова Л.А., Корнієнко О.Б. взяли участь у навчально-методичному семінарі «LEGO-технології в освітньому процесі дошкільних навчальних закладів» у дошкільному навчальному закладі № 78 м.Харкова.
/Files/images/P1140079.jpg
У групах оформлено куточки з LEGO-конструювання, творчі роботи дітей представлено на виставці для батьків. Педагоги запровадили ефективні прийоми розвитку творчих здібностей дітей з використанням елементів LEGO-конструювання під час проведення занять, зокрема ігрові вправи (вчитель-дефектолог Нежуріна О.А., вихователь групи № 2 Куценко Є.С.), нетрадиційне малювання цеглинками (вихователь групи № 2 Бєлєвцова Л.А); під час гімнастики пробудження (вихователь групи № 3 Корнієнко О.Б.). Вихователі перевагу надають сюжетно-ігровій формі організації занять, що сприяє забезпеченню позитивного емоційного стану дітей. Завдяки впровадженню LEGO-конструювання підвищились мотивація дошкільників до занять та ефективність корекційної роботи з дітьми.
/Files/images/critialcloudkicker-20130813T232536-8sdzgmg.gif